Przeprowadzki Bydgoszcz – Opinie

Anna Komornicka

Panowie bardzo sprawnie znieśli i spakowali do samochodu wszystkie kartony (a były dziesiątki), meble i dowieźli wszystko do mojego Kołobrzegu. To co piszą na ich stronie o braku stresu sprawdziło się na 100 procent. Gorąco polecam!

Biuro rachunkowe „Bilansik”

Powiększyła się nam ilości obsługiwanych klientów, dlatego większą część archiwum musieliśmy przenieść w zupełnie inne miejsce. Panowie z firmy zajęli się sprawą przenosin bez zbędnych ceregieli: dość ciężkie kartony wnieśli na samochód i przewieźli sprawnie do celu. Na każdym etapie widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie pracowników – szczerze polecam. Mariola Kowalska

Damian Nowakowski

Po telefonie do firmy i uzgodnieniu warunków cenowych i terminu, dostaliśmy do domy kartony, a nawet pisaki do opisywania kartonów. Niby nic, ale doskonale ułatwiło to nam rozpakowywanie rzeczy już na nowym miejscu, po przeprowadzce. Będę ich polecać moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Władysław Kownacki – kowalstwo artystyczne

Z usług firmy AMtrans Bydgoszcz korzystam od jakiegoś czasu i szczerze jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Są zawsze do dyspozycji, kiedy potrzebuję przewieźć moje produkty do klientów, czy też materiały do moich małych dzieł sztuki. To jest dokładnie to, tak trzymajcie dalej.

Tomasz Kaczmarczyk

Zazwyczaj jestem bardzo wymagający i pomyślałem, że jak zwykle fachowcy dadzą mi powody do narzekań. Pełne zaskoczenie i pozytywna konsternacja – sprawnie i bez niepotrzebnych ruchów. Wszystkie kartony z książkami oraz moje ukochane obrazy zostały bezpiecznie przewiezione.

Beata Jankowska

 Przygoda z firmą przeprowadzkową udana od początku do końca. Polecam ich usługi.

Kaja Cieślikowska

Gorąco polecam usługi firmy od przeprowadzek. Chciałam przewieźć parę większych rzeczy z Bydgoszczy do Poznania. W ramach usługi miał być załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście transport. Wszystkie przedmioty były idealnie zabezpieczone, przeprowadzka poszła „gładko” i zgodnie z tym co było wcześniej ustalone. Mimo, że towaru trochę było to panowie sprężyli się i wszystko trwało bardzo sprawnie i szybko.

Artur Iwan

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzki, którą wykonała dla mnie wasza firma. Obawiałem się że będzie to trwało nieskończenie długo, a okazało się, że zrobili to bardzo szybko. Miałem do przewiezienia między innymi parę szklanych stolików, na których mi bardzo zależało, a oni przetransportowali to bardzo profesjonalnie i staranie. Kompletnie nic nie zostało uszkodzone a ja jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią z innymi napisz ją w zakładce kontakt.

Zadzwoń

52 522 25 52

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Grupa AMTRANS

  Przeprowadzki Bydgoszcz
  www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl

  Przeprowadzki Gdańsk
  tanie-przeprowadzki-gdansk.pl

  Przeprowadzki Katowice
  tanie-przeprowadzki.katowice.pl

  Przeprowadzki Łódź
  transport-przeprowadzki-lodz.pl

  Przeprowadzki Szczecin
  www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl

  Przeprowadzki Warszawa
  www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl

  Przeprowadzki w Warszawie
  relokacje24.pl

  Przeprowadzki Wrocław
  transport-przeprowadzki.wroclaw.pl